parentnik.pl

Jest promocja

Gatunek ‚młody rodzic’ (rodzicus maluchus) poza wieloma charakterystycznymi cechami, takimi jak: wielkie serce, jeszcze większa cierpliwość (pobożne życzenia); nadmierna skłonność do zmiękczania wszystkich możliwych wyrazów, ‚gugania’ i ‚gruchania’; często monotematyczność w obszarze ‚co u ciebie słychać?’; posiada również często 3 poważne deficyty: deficyt czasu, pieniędzy i snu. Na ten ostatni chyba nic się nie da poradzić, za to jeśli chodzi o dwa pozostałe…

Ktoś wpadł na genialny w swej prostocie pomysł i postanowił zebrać w jednym miejscu promocje produktów okołodziecięcych ze wszystkich marketów. Dzięki temu można uniknąć ulegania wątpliwym promocjom w markecie X, po to żeby pluć sobie w brodę będąc w markecie Y, gdzie dokładnie te same chusteczki/pieluchy/słoiczki są w o wiele niższej cenie, bez promocji.

A dodatkowo, można trafić na całkiem fajne promocje, o których na co dzień raczej się nie myśli, jak np.: bardzo fajne zabawki drewniane, typu sorter klocków, w Biedronce, za 20 zł.

http://www.promobaby.pl

Polecam 🙂

A dla wielbicieli zakupów grupowych: http://www.mamadeal.pl

I tu liczę na intensywny rozwój 🙂